Македонски | Shqip | English |

Zemja na samiot nov avtopat vo Kadrifkovo

Се продава од: Rade 20 авг. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 16000 m2
Локација: Свети Николе
Се продаваат две ниви, едната е на самоиот автопат помеѓу Св.Николе и Штип помеѓу автопатот и пругата на самата клучка Кадрифаково Ерџелија и е 8000м2. другата е во непосредна близина место викано Горни ливади, на сликата одбележана со бр.2, покрај неа минува канал за наводнување и самата земија има извор со пивка вода. со вкупна површина 8000м2. или двете заедно 16000м2
Нема посетени огласи
Кон почеток