Македонски | Shqip | English |

FORD TRANZIT VE 309 RI

Се продава од: STEFAN NAJDOV 24 окт. 11:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
Vozilo Ford Tranzit VE 309 RI Tovarno
Godina na proizvodstvo 2007
pominati kilometri 239565 km.
Registracija vazi do 05.05.2019
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток