Македонски | Shqip | English |

Plac 2274m2 vo selo Rabrovo Valandovo

Се продава од: Дејан 08 фев. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: с. Раброво
Површина: 2274 m2
За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Нива, Шума, Асвалт, Дозвола за градење
Локација: Валандово
Се продава плац во село Раброво со површина од 2274 м2 со градежна дозвола и платена такса за комуналии, приклучок за вода, привремен приклучок за струја.
На плацот има темели за куќа со димензии 11х11 метри и метална конструкција за пластеник со димензии 33х7х2.

Контакт 071/577-056

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток