Објавени: ноем. 29 2023 10:44

Se prodava smartwatch Apple Watch Series 8, golemina 45mm

МКД

МКД
Објавени: ноем. 29 10:44
Прегледи: 33
Se prodava smartwatch Apple Watch Series 8, golemina 45mm. Doaga so dve narakvici, originalnata belata i siva kozna. Casovnikot e kako nov koristen samo 10-tina pati kako na slikata od linkot podole.
https://istyle.mk/apple-watch-series-8.html?config_size=3365&color=477
Ima vazecka garancija uste 15 meseci.
Aleksandar 070277102
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
33
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации