Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Swarovski set

8 000 МКД

Се продава од: swarovski 05 септ. 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Женски
Original swarovski lance i alka so certificat novo
swarovski
077989800
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации