Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nocari Dolce & Gabana

260 ЕУР

Се продава од: Andrijana 11 фев. 12:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Женски
Се продаваат женски нови, не носени наочари. Црна рамка, со дел сиво на рачките.
Оригинал, купени од PrimaOptics.
Andrijana
078214498
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации