Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sarplanincinja

4 000 МКД

Се продава од: Ivica Markovski 06 мар. 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Миленичиња
Кучиња
Se prodavaat 2 kucenca sarplaninci masko i zensko vozrasni 1 mesec. So odlicno pteklo.
Ivica Markovski
077605302
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации