Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Кучиња - продажба на различни раси на кучиња

Огласи за продажба на сите видови на расни кучиња на Пазар3.мк! Мали или со висок раст, кучиња чувари, ловџиски кучиња, овчарски кучиња, и многу други раси на кучиња ќе најдете низ огласите во оваа категорија на сајтот. Разгледајте ги тековните огласите или пак регистрирајте нов оглас доколку продавате куче веднаш!

Денес 11:22
Линк
Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Машки померани

600 ЕУР


Денес 11:22 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Машки померани

600 ЕУР

Вчера 23:29 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

American stafford terrier kucenca

300 ЕУР Намалена цена

Вчера 20:36 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

ПОДАРУВАМ КУЧЕНЦЕ

Вчера 13:33 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Beagle kutrinja leglo - rezervacija

300 ЕУР

21 мај 19:01 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam kutrinja Boston terrier

21 мај 12:32 Кучиња  ·  Виница

Mops

250 ЕУР

20 мај 17:27 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AKITA INU

20 мај 16:59
Линк
Кучиња  ·  Кавадарци

Germanski ovcar

250 ЕУР

20 мај 16:56 Кучиња  ·  Битола

Pomeranec

20 мај 16:13 Кучиња  ·  Гостивар

3 машки 3 женски ЏЕК РАСЕЛ ТЕРИЕР

12 000 МКД

20 мај 15:10 Кучиња  ·  Струмица

Pomeranian Boo I Maltezerce Tea Cup

20 мај 04:07
Линк
Кучиња  ·  Кочани

Кангал / Kangal Shepherd Dog

1 ЕУР

19 мај 22:00 Кучиња  ·  Гостивар

ЏЕК РАСЕЛ ТЕРИЕР

12 000 МКД

19 мај 19:26 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Francuska pudlica “mini poodle”

800 ЕУР

19 мај 19:08 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВААТ ЖЕНСКИ КУЧИЊА

50 ЕУР

18 мај 17:17
Линк
Кучиња  ·  Струмица

Bichon Frise

300 ЕУР

18 мај 03:08 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Чаир

Bishon friz

300 ЕУР

17 мај 22:09 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodavaat

150 ЕУР

17 мај 15:16 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Илинден

Germanski ovcar so pedigre

300 ЕУР

16 мај 15:20 Кучиња  ·  Тетово

Shitet Belgu

16 мај 12:19 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Сибирски самојад - поволно

7 000 МКД

16 мај 04:51 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Чувам кучиња

222 МКД

14 мај 22:14 Кучиња  ·  Куманово

Kucinja

14 мај 21:43 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Центар

Bisoncinja

300 ЕУР

13 мај 18:41 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kucinja

500 ЕУР

12 мај 10:40 Кучиња  ·  Велес

Куќичка за куче

3 000 МКД

12 мај 10:39 Кучиња  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Cocer Spaniel

200 ЕУР

Онлајн
10 мај 22:07 Кучиња  ·  Битола

Подарувам кученца

09 мај 10:41 Кучиња  ·  Битола

Cane Corso na prodazba

400 ЕУР

08 мај 21:14 Кучиња  ·  Прилеп

Americka Akita stari 3.5 m

300 ЕУР

08 мај 19:44 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Bichon Frise masko kucence

250 ЕУР

07 мај 10:45 Кучиња  ·  Битола

JORKSIRSKI TERIER

650 ЕУР

06 мај 11:02 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Лабрадор

06 мај 05:04 Кучиња  ·  Куманово

Продажба на Кане Корсо

350 ЕУР

05 мај 22:43 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bichon Frise

400 ЕУР

04 мај 16:05 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Петровец

Avstraliski ovcar

03 мај 21:07 Кучиња  ·  Тетово  ·  Желино

Tartuf kucinja

03 мај 20:42 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Zlaten Golden Retriver

400 ЕУР Намалена цена

03 мај 09:19 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dark RedBrown Toy Poodle Puppy

03 мај 09:19 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

TeaCup YorkiePoo Puppy

1 ЕУР

03 мај 09:19 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Toy MaltiPoo

1 ЕУР

03 мај 09:19 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

TeaCup Poodle

1 ЕУР

03 мај 09:19 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Toy CockaPoo Puppies

1 ЕУР

01 мај 09:40 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

ТРАНСПОРТЕР ЗА КУЧИЊА

4 000 МКД Намалена цена

30 апр. 12:01 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Петровец

Avstraliski ovcar

Огласи за продажба на кучиња


Една од "најбогатите" категории на Пазар3.мк е категоријата "Кучиња". Тука ќе сретнете огласи за продажба на сите видови и раси на кучиња. Кучиња чувари, ловџиски кучиња, овчарски кучиња, кучиња со низок раст или висок раст, кучиња погодни за одгледување дома или во надворешни услови. Вообичаено кучињата бараат посебна нега и не сите раси на кучиња се погодни за чување во стан, каде што постојано ќе се митарат. На Пазар3.мк ќе најдете куче кое целосно одговара на Вашите потреби и услови.Се продаваат кучиња од следниве раси: Германски шпиц, Малтезери, Померанец, Акита, Лабрадор, Ротвајлер, Питбул, Германски булдози, Бишон фризе, Златен ретривер, Германски овчари, Кане Корсо, Хаски, Шарпланинец, Бигл, Пекинезери, Маламут, Јоркширски териер и многу други.Секое куче, без разлика на расата, претставува радост за секој сопственик, а често велат и дека сите домашни миленичиња делуваат позитивно на расположението на луѓето. Поради тоа, разгледајте ги сите огласи и згрижете куче согласно Вашите желби и услови за одгледување.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации