Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bernese mountain dog

Се продава од: Blaze 18 мар. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Bernese planinsko kuce,zenka,staro 10 meseci so kompletna dokumentacija.
Kontakt telefon:078/307-547
Leaflet
Кон почеток