Македонски | Shqip | English |

Akita inu so pedigre

Се продава од: Toni 06 јун. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Крушево
Миленичиња : Кучиња

Резервирајте си навреме кученце од расата Акита ину, и вашиот живот да биде поисполнет со среќни и исполнети моменти. Кученцата потекнуваат од одлични родители и истите ги добивате со комплетна докумнтација, педигре и пасош, вакцинирани и прочистени. Родителите поседуваат одлична крвна линија и се оценети на повеќе изложби со највисоки оцени. Кученцата треба да се окучат околу 27 јуни !!! Сликите се од родителите и нивните педигрина :)
Нема посетени огласи
Кон почеток