Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zensko kuce

0 МКД

Се продава од: Наум 17 ноем. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Миленичиња
Кучиња
Се продава Belgian Malinois German Shepherd Mix - лојално и активно куче. Женка, стара 1 месец која ќе биде вакцинирана и прочистена од паразити.
Контакт тел: 078/838-340
Цена по договор
Наум
078838340
Leaflet
Кон почеток