Објавени: јун. 05 2017 08:22

Se podaruvaat macina itno

Објавени: јун. 05 08:22
Прегледи: 3
Овие мили слатки маченца ги добивате на поклон бањати, исчистени од надворешни и внатрешни паразити. Имаат неполни 3 месеца, многу се питоми и игриви. Веќе самостојно пијат млеко и јадат храна. Да им помогнеме да не завршат на улица и да ги вдомиме во домче со многу љубов!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
071375138

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации