Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на мачки

Голем избор на мачиња за продажба и вдомување на Пазар3.мк! Се продаваат мачиња од различни раси: Периски мачиња, Ангорски мачиња, Сијамски мачиња, Бенгалски мачиња, домашни мачиња и други. Разгледајте ги сите огласи за продажба и/или подарување на мачки на Пазар3.мк!

11 фев. 22:09 Мачки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Persian cat

5 400 МКД Price Reduced

08 фев. 07:34 Мачки  ·  Струга

Podaruvam machina

20 јан. 11:03 Мачки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Sijamski macinja

120 ЕУР

15 јан. 20:26 Мачки  ·  Кичево

Macor Britanec za parenje

1 МКД

04 јан. 09:08 Мачки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Britanski macinja

27 дек. 22:13 Мачки  ·  Скопjе  ·  Центар

Scottish Fold/Straight

26 дек. 02:56 Мачки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Scottish Fold

17 дек. 06:15 Мачки  ·  Тетово

Persian kitten for sale

1 ЕУР

17 дек. 06:15 Мачки  ·  Тетово

Persian kitten for sale

1 ЕУР

16 дек. 13:34 Мачки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Maine Coon macici wcf pedigre

640 ЕУР Price Reduced

15 дек. 19:54 Мачки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Персиски мачиња

09 дек. 13:34 Мачки  ·  Струмица

British longhair

08 дек. 13:13 Мачки  ·  Струмица

Persiski macinja

200 ЕУР

01 дек. 14:45 Мачки  ·  Струмица

Persiski macinja-vrvni domashni legla

250 ЕУР

27 ноем. 17:08 Мачки  ·  Прилеп

British shorthair

27 ноем. 15:21 Мачки  ·  Прилеп

British shorthair

27 ноем. 14:47 Мачки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Scottish fold.

700 ЕУР

27 ноем. 14:33 Мачки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Scottish fold

700 ЕУР

26 ноем. 12:32 Мачки  ·  Струмица

British longhair colorpoint

400 ЕУР

25 ноем. 09:53 Мачки  ·  Струмица

British shorthair

23 ноем. 00:53 Мачки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Scottish Fold.

700 ЕУР

22 ноем. 07:30 Мачки  ·  Скопjе  ·  Центар

Se podaruvaat macki

19 ноем. 05:09 Мачки  ·  Скопjе  ·  Центар

Persian cat

16 ноем. 10:53 Мачки  ·  Струмица

Rasni macinja

100 ЕУР

31 окт. 08:29 Мачки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

British short hair маче

350 ЕУР

29 окт. 11:47 Мачки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Loving tuxedo cat for free

28 окт. 13:58 Мачки  ·  Струмица

Persiski macinja

25 окт. 10:18 Мачки  ·  Дебар

Scottish cat

150 ЕУР

25 окт. 10:12 Мачки  ·  Дебар

Продавам siberian cat!

150 ЕУР

21 окт. 09:22 Мачки  ·  Штип

Сијамско маченце

100 ЕУР

20 окт. 20:19 Мачки  ·  Скопjе  ·  Илинден

Scottish,British longhair

600 ЕУР

Пазар3.мк Ви овозможува да пронајдете маче кое од секогаш сте посакувале да го вдомите. Различни видови и раси на мачиња се продаваат на Пазар3. Исто така често се среќаваат и огласи за подарување на мачиња.Продажба на мачки - Пазар3 огласи


На Пазар3.мк може да регистрирате оглас доколку продавате некаков вид на маче. Огласи со фотографии и детален опис за она што се продава Ви овозможува да продавате и купувате лесно, брзо, и едноставно.


Оваа категорија е специјално наменета за продажба на мачиња од следниве раси: Персиски мачиња, Турска ангора, Домашни мачиња, Бенгалски мачки, Сибирска мачка, Maine Coon, Сијамски мачки, Хималајска мачка, Руска сина мачка, Полуангорки, и многу други видови.Продажба и подарување на мачиња на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации