Објавени: мар. 20 2024 04:45

Petar Mazev OTKUP NA UMETNICKI SLIKI

ЕУР

Објавени: мар. 20 04:45
Прегледи: 64
ОТКУПУВАМ УМЕТНИЧКИ СЛИКИ ОД
ПЕТАР МАЗЕВ
ОД 1000 дo 15000 eur
САМО МАСЛО НА ПЛАТНО
ОТКУПНАТА ЦЕНА ЗАВИСИ ОД ДЕЛОТО
И ДИМЕНЗИИТЕ И ВО КАКВА СОСТОЈБА Е...
ПУШТЕТЕ ФОТО СО ДИМЕНЗИИ
И ВАША ЦЕНА
ИСПЛАТА ВЕДНАШ !!!
СИГУРНО, БРЗО, ДИСКРЕТНО.
💰🟥ДОГОВОРЕНИОТ ИЗНОС СЕ ИСПЛАЌА ВЕДНАШ🟥💰
🔴🔴НАЈДОБРА МОЖНОСТ ЗА ПРОДАЖБА НА ВАШЕТО УМЕТНИЧКО ДЕЛО СО ФЕР И РЕАЛНИ ЦЕНИ ЗА ОТКУП🔴🔴🔴
Се откупуваат ОРГИНАЛНИ уметнички дела од следниве автори:
Петар Мазев
Вангел Коџоман
Никола Мартиноски
Родољуб Анастасов
Лазар Личеновски
Димитар Пандилов
Томо Владимирски
Димитар Кондовски
Ордан Петлевски
Спасе Куновски
Вангел Наумовски
Глигор Чемерски
Свето Манев
Трајче Јанчевски
Ана Темкова
Коле Манев
Михаил Корубин
Александар Зафировски
Миле Корубин
Откупот е БЕЗ галериски провизии по заеднички договорен износ/цена💶
Доколку имате интерес за продажба на уметничко дело да испратите фотографија од делото, димензии, фотографија од потписот, и приближна цена.
Комуникацијата ќе се извршува преку
☎️ 075 662 823
+38975662823 Viber, WhatsApp
mail: [email protected]
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
64
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075662823

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации