Оглас од претпријатие Објавени: фев. 05 2022 01:41

Klasicni akusticni novi gitari

МКД

Објавени: фев. 05 01:41
Прегледи: 511
Novi klasicni Gitari so
Akciski ceni 3800 den so se futrola..
Akusticni gitari so meralni zici so se futrola 5800 den
Stalki i zici za gitari
Zici Za klasicni i akusticni gitari
Violini 2/4,3/4,4/4 i mn drugi...
Опис на линк

Abc music

golem izbor na muzicki instrumenti: Stalki,kabli,zici za gitara,violina,mandolina,ud,baglama,kozi za bubnevi,gitari,violini,tarabuki,piski za sax i klarinet,futroli za sajzeri.i.dr.
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

golem izbor na muzicki instrumenti: Stalki,kabli,zici za gitara,violina,mandolina,ud,baglama,kozi za bubnevi,gitari,violini,tarabuki,piski za sax i klarinet,futroli za sajzeri.i.dr.
jna br152 gostivar 070234019
511
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070234019

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации