Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gitara i oprema za snimanje muzika

0 ЕУР

Се продава од: Ivica 17 фев. 09:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Gitara Fender za leva raka so capo, remen, trzalica 10.000
Audio Interface Apollo Twin X 1400 euros
Rode Microphone set 300 euros
Bluetooth Headphones JBL 500BT 35 euros
Studio Headphones AKG K72 50 euros
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации