Објавени: дек. 26 2021 04:00

Jakna Mizar vodootporna

МКД

Објавени: дек. 26 04:00
Прегледи: 375
Јакна Mizar софтшел, водоотпорна.

Нарачај на: https://www.zashtitnaoprema.mk/en/product/јакна-мизер-софтшел-флис-џакет/

Оригинална цена: 4,218 ден
Цена на попуст: 2,530 ден.

*достава до цела Македонија
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
375
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации