Објавени: јул. 03 2022 11:43

Zelen Laser Pokazuvac so baterija na polnenje

МКД

Објавени: јул. 03 11:43
Прегледи: 92
Green Laser Pointer Model 303

Зелен ласер покажувач..

Овој ласер има домет преку 10 километри... Дава линија со точка на крајоткоја е видлива и до 10 километри.... Дебелината на точката се подесува по желба, исто така има додаток за ефекти за забава со повеќе точки кои кружат...

Работи на батерија која се полни на струја и има клуч за да го заклучите овој ласер за да не го користат мали деца....

Во комплетот добивате 1 батерија и поолњач за неа...

Ласерите се нови

Можно е и да се испратат по брза пошта низ МК со доплата од 150 ден...

КОЈ САКА ДА КУПИ НЕКА МЕ КОНТАКТИРА МЕНЕ ДИРЕКТНО НА ТЕЛЕФОН АКО САКА ДА ДОЈДЕ ВО СКОПЈЕ ИЛИ ДА МУ ПРАТАМ ПО БРЗА ПОШТА, ПРЕКУ ПАЗАР3 УСЛУГАТА НЕ ПРАЌАМ ПО НИВНОТО КАРГО
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
92
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076525123

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации