Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4 detski raketi za tenis

800 МКД

Се продава од: Mimoza Ristova 21 авг. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Се продаваат детски ракети сeкој од ниб чини само 800 Денари. Ракетите се марка Wilson и се многу малку искористени.
Mimoza Ristova
071214013
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации