Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Boxing Muay Thai Gloves

3 500 МКД

Се продава од: Bojan 14 јан. 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам кикбоксерски ( тајландски) ракавици 10 OZ чиста кожа , нарачани од Thailand , ниеднаш не се користени .
3500 денари ( цената е фиксна ).
Leaflet
Кон почеток