Оглас од претпријатие Објавени: апр. 28 2022 01:42

Fassi Sport Italia 8.0 do 140kg so pet godini garancija

МКД

Објавени: апр. 28 01:42
Прегледи: 13

Состојба на предмет
Нов

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН

НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA

ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ
ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

5ГОД. ГАРАНЦИЈА

ДО 140КГ.

ЦЕНА 80000ДЕН.

Марка Фаси SKUFT-F8.0
Големина на трчање 51 x 140 cm
Големина на појас за трчање 48 x 140 cm Дебелина на лента 1,6 мм
Моќност на моторот 3 КС
Максимална брзина 20 km/h
Наклон електричен 18%
Димензии на ЛЦД LCD со позадинско осветлување 15,5 x 9 cm
Рачно детекција на срцето Да
Безжичен срцев приемник Да
Ремен за граден кош Да
Поддршка за таблет Да
Програми за обука 91
Програми за брзина и наклон 80
Целни програми 3 Кориснички програми 5 HRC програма 3 Апликација за фитнес тренинг Да Fitshow
Bluetooth конекција Да
Програма за откривање маснотии Да Копчиња за брзина на компјутерот Да Копчиња за навалување на компјутерот Да Звучници mp3 Да USB приклучок Да
Аудио Џек Да
Максимална корисничка тежина 140 кг Претходно склопен Да
Преклопување што заштедува простор Да Затворање со помош на струја Да Амортизирана површина за движење Да
8 еластомери
Транспортни тркала Да
Димензии отворени 176 x 80 x 141 cm Затворени димензии 123 x 80 x 146 cm Димензии на пакување 191 x 84 x 38 cm Бруто тежина 85 кг
Нето тежина 75 кг
Европски сертификати CE - RoHS - Директива за машини EN-957/6
Доживотна гаранција на рамката, 5 години на моторот, 2 години на останатите делови

АЛПЕ СПОРТ
Кузман Јосифовски Питу 24/15
1000 Скопје Македонија
Нас. Аеродром до Н.Железничка станица
alpesportplanettrejd@yahoo.com
+3892461547
078 359 359
078 323 388
070 220 856
Опис на линк

ALPE SPORT1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
13
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078359359078323388

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации