Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA VEZBANJE BODY SPORT

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: FLEX 06 мар. 16:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Golem zbor na masini i klupi za bodi bulding od firmata Body Sport po najpovolni ceni. Tel 070 234 867 Bobi
FLEX
Prodazba na fitnes oprema za klubovi, teretani i fitnes oprema za domasna upotreba.Dodatoci vo ishranata za sportisti i rekreativci. Se za fitnes na edno mesto.tel: 071 306687
Посетете ја нашата продавница
Orce Nikolov 93/4 Прикажи на мапата
070234867
Leaflet
FLEX

FLEX

12 Огласи во продавницата
MASINI TECHNO GYM 0 MKD
NAJPOVOLNI CENI NA FITNES OPREMA 0 MKD
NAJGOLEM IZBOR NA KETLBELL VO RAZNI BOI I GOLEMINI 0 MKD
AUDI A4 TDI VO PERFEKTNA SOSTOJNA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации