Македонски | Shqip | English |

Velosiped Polar Modesty ram 15``tr 26``

Се продава од: Дарко Арсовски 10 фев. 13:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 500 МКД   9 000 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
: Велосипеди
Продавам велосипед Polar Modesty со корпа, ѕвонче, мачкини очи, светло предно и задно, сајла за заклучување.

Рам 15 инчи (38 см)
Тркала 26 инчи

Овој точак е користен за повремено возење низ град.
Еден сопственик и не е краден :)
Купен од Скопје во 2013.
Нема посетени огласи
Кон почеток