Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на велосипеди

Cube , 83
Max , 196
Peugeot , 12
Gorenje , 1
Scott , 110
Sobim , 43
Sprint , 44
Trek , 72
BMX , 48
Piaggio , 1
Connect , 31
Cross , 28
Vespa , 1

Продажба на машки, женски и детски велосипеди! Продажба на велосипеди за рекреативна и професионална употреба. Сето тоа се огласува во оваа категорија на Пазар3.мк. Продавајте и купувајте нови или половни велосипеди, од повеќе брендови на Пазар3.мк!


Вчера 18:09 Велосипеди , Скопjе , Карпош

Велосипед

1 700 МКД

Вчера 01:54 Велосипеди , Куманово

E-Bike

Вчера 01:36 Велосипеди , Скопjе , Центар

Scott sub 30

150 ЕУР

26 септ. 16:17 Велосипеди , Скопjе , Карпош

Nov velosiped Max Warfare 7.0

26 септ. 14:37 Велосипеди , Скопjе , Центар

Polar Jr две години стар

4 000 МКД

26 септ. 11:27 Велосипеди , Скопjе , Ѓорче Петров

SPORTSAK BLUZA

1 199 МКД

26 септ. 10:43 Велосипеди , Кочани

Се продава велосипед

2 000 МКД

25 септ. 20:00 Велосипеди , Скопjе , Гази Баба

Велосипед 5000 ден

5 000 МКД

24 септ. 20:35 Велосипеди , Скопjе , Аеродром

MTB Merida

400 ЕУР Намалена цена

24 септ. 13:10 Велосипеди , Кочани

PRODAVAM VELOSIPED

6 000 МКД

22 септ. 12:57 Велосипеди , Скопjе , Центар

Се продава Scott speedster road bike

26 000 МКД

21 септ. 18:54 Велосипеди , Прилеп

Bulls Copperhead 3 (2018)

500 ЕУР

21 септ. 16:39 Велосипеди , Скопjе , Карпош

POLAR Practic 10

25 000 МКД

18 септ. 22:06 Велосипеди , Крушево

Се продава велосипед

6 500 МКД

17 септ. 13:39
Линк
Велосипеди , Скопjе , Центар

Prodavam velosiped SHIMANO

8 000 МКД

17 септ. 12:52 Велосипеди , Скопjе , Аеродром

CUBE ATTAIN 2020

550 ЕУР

16 септ. 11:33 Велосипеди , Охрид

Se prodavaat tri velosipedi

2 000 МКД

13 септ. 04:14 Велосипеди , Скопjе , Аеродром

Full face kaciga

4 000 МКД

13 септ. 01:14 Велосипеди , Скопjе , Скопје

nosac za velosipedi

1 500 МКД

11 септ. 19:28 Велосипеди , Скопjе , Илинден

Connect tocak 18 brzini

250 ЕУР

11 септ. 13:25 Велосипеди , Скопjе , Карпош

Detski mnogu socuvan tocak so pomosni trkala

3 500 МКД

09 септ. 00:00 Велосипеди , Струмица

Ghos

550 ЕУР

08 септ. 21:11 Велосипеди , Прилеп

Bulls Copperhead 3

500 ЕУР

06 септ. 18:06 Велосипеди , Скопjе , Центар

Velosiped Giant Trance X4 full suspension

600 ЕУР

06 септ. 18:06 Велосипеди , Скопjе , Карпош

Detski velosiped Polar so Simano oprema 26ka

6 900 МКД Намалена цена

06 септ. 10:17 Велосипеди , Скопjе , Центар

Velosiped Giant Trance X4 full suspension

420 ЕУР

06 септ. 01:52 Велосипеди , Прилеп

Velosiped TREK 7200fx

8 000 МКД Намалена цена

05 септ. 18:21 Велосипеди , Прилеп

Velosiped WHEELER 4700lt zenski

10 700 МКД Намалена цена

05 септ. 11:14 Велосипеди , Скопjе , Центар

Se prodava tocak BMX

5 000 МКД

04 септ. 15:22 Велосипеди , Скопjе , Ѓорче Петров

prodavam velosiped

4 500 МКД

04 септ. 12:44 Велосипеди , Скопjе , Кисела Вода

Велосипед

6 000 МКД

01 септ. 12:16 Велосипеди , Скопjе , Ѓорче Петров

SPORTSKA MAICA

1 199 МКД

31 авг. 18:07 Велосипеди , Скопjе , Кисела Вода

Пони велосипед

4 500 МКД

31 авг. 14:24 Велосипеди , Охрид

Gradski velosiped kako nov

5 000 МКД

31 авг. 13:37 Велосипеди , Скопjе , Скопје

Elektricen Velosiped E-bike KTM Blitz City Project Egston 28

350 ЕУР

Продажба на машки, женски и детски велосипеди - Пазар3 огласи


Оваа категорија на Пазар3.мк е специјално наменета за продажба и купување на машки, женски и детски велосипеди. Се продаваат нови и користени велосипеди. Тука може да најдете велосипеди за секакви намени. Се продаваат велосипеди за градски средини и планински терени. Се продаваат нови и користени велосипеди од добро познатите брендови на велосипеди како што се MAX, Merida, Giant, Connect и многу друго.Доколку сакате да купите нов велосипед, со селектирање на опцијата "Претпријатија" може да ги погледнете сите велосипеди кои се продаваат од страна на специјализирани продавници за продажба на велосипедска опрема. Такви се: BidiFit, ГСГ Компани, velosiped.mk, Swiss sport и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации