Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOSTUM ZA GJURENJE I SURFANJE

6 000 МКД

Се продава од: Бранко Вчера 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој спортски предмет за 650 МКД / месечно

Скоро нов костум за гњурење или сурфање, големина XL, Mares, од неопрен со дебелина 3 мм.
Бранко
070246161
Leaflet
Кон почеток