Објавени: јан. 24 2022 02:38

Zimska oprema za skienje

Објавени: јан. 24 02:38
Прегледи: 240
Продавам ново женско детско одело за скијање (бренд ROXY). Jакната е број 16, а панталоните за скијање се број 14 (одговараат и на број 12).

Продавам бели женски детски панталони за скијање (број 14, одговараат и на број 12).

Продавам скоро нови чизми за скијање (HEAD), бр. 24.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
240
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070239234

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации