Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kamp prikolka

800 МКД

Се продава од: Saso 25 мај 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се издава камп приколка во Крани, комплетно наместена .Цена во периодот од јуни до 15 јули 800 денари од ден и од 15 јули до 15 август 900 денари од ден.Инфомации и резервации на тел:075410029 и 075306008
Saso
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации