Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Idavam kamp apartman Partizan Ohrid

1 000 МКД

Се продава од: dragan 25 јун. 09:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
kamp napraven kako stan so kupatilo kujna komplet dnevna tv internet wifi 1000ден дневно закази термин 075354243
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации