Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Evtini hoteli apartmani Bugarija Soncev Breg

20 ЕУР

Се продава од: Хотел Елит 23 апр. 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Хотел Елит е од типот апартхотели за семејни одмори и мали групи. Се наоѓа во западниот центар на к.к Сончев Брег, на тивко место со многу добра инфраструктура. Растојанието до плажата е околу 300 метри или 5-6 минути пеш. Во радиус од 100м ќе најдете 2 нонстоп супермаркети, аптеки, брза храна и сè што е потребно за вашиот престој. Главната улица на Сончев Брег е на 150м, а автобуските се на 100 метри.
Студиите и апартманите можат да бидат сместени од 2 до 4 луѓе максимум. Секој апартман или студио има сопствена тераса. Во секој стан или студио има кујна. Секој апартман или студио располага со приватна бања и голема бања. Секоја соба има клима уред, ТВ и мебел.
На располагање на туристите се отвори голем и мал детски базен, бар, рестортан, сауна, фитнес, масажи, штанд за сувенири козметика, бесплатен паркинг. Постои 24-часовна рецепција. Туристите уживаат бесплатен интернет на рецепција, бар-ресторан и базен. Интернет во собите се плаќа. Ресторанот на хотелот нуди основни бугарски и европски јадења, детско мени и бифе-сендвичи. Хотелот нуди деноноќно медицински услуги и трансфер до аеродром Бургас.

сајт: https://elit2bg.com/mk-soncev-breg-bugarija/
email: [email protected]
tel+viber: +359 886 881 910
Хотел Елит
359886881910
Кон почеток