Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Grcija apartmani Polihrono Hanioti Pefkohori

20 ЕУР

Се продава од: ElaHalkidiki Polihrono 20 апр. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se izdavaat apartmani na razni lokacii na prv krak na Halkidiki,vo POlihrono,Pefkohori, i dr mesta.Izbor na poveke od 20 vili i preku 100 apartmani od koj poveketo se naogaat na plaza ili blisku do plaza.
-Veligden 3 nokevanje , 1/2 = 60 eur, 1/3 =75 eur, 1/4 =90

-21.05 - 24.05 ( Kirili i Metodi - praznik) 3 nokevanje , 1/2 = 60 eur, 1/3 =75 eur, 1/4 =90

Proverete gi cenite kako i detalite za celiot nas kapacitet na

www.elahalkidiki.com

Kontaktirajte ne na :
-Skype : finikas.apartments
-Viber : +306979060123
+306972612177
-Tel: +3023740 53774

ElaHalkidiki Polihrono
00306979060123
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации