Објавени: мај 03 2020 10:22

1 / 7 BANDAZ SO GUMA 185/60 R14 NOKIAN BANDA

МКД

Објавени: мај 03 10:22
Прегледи: 7
ПРОДАВАМ 1 БАНДАЖ СО ГУМА 185/60 R14 NOKIAN СО 5 ДУПКИ, ЦЕНА 1500ДЕНАРИ!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
7
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070767461
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации