Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bandazi 4 komada 15 Alfa Romeo sedista 2 i zadno

300 МКД

Се продава од: Antonio 04 дек. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Se prodavaat 4 bandasi aluminiumski vo odlicna sostojba. Istottaka se prodavaat i dve predni sedista i zaedno so zadnoto so naslonacot. I tie se vo ispravna sostojba. Mozete vo sekoj moment da gi vidite.Sto se odnesuva za cenata site bandasi za 150 evra.Za sedistata komplent 8000 den i skajot na vratite zaedno so sedistatata
Antonio
071555774
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации