Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

2 000 ЕУР

Се продава од: Dejan 16 јан. 22:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Audi
Модел
100
Se prodava deloven prostor 27m2+5 m2 kompletno opremen so najkvalitetni matrijali , 250 e mesecna kirija izdaen
Leaflet
Кон почеток