Македонски | Shqip | English |

RK 520MXZ PREMIUM MOTOCROSS RACING CHAIN

Оглас од претпријатие. Се продава од: MOTOPARTS Veles 09 мар. 09:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Резервни делови
Ланец за тркало PREMIUM MOTOCROSS RACING CHAIN ® RK 520MXZ Made in Japan. Должина на ланецот според каталог за избраниот мотор. HEAVY DUTY MOTOCROSS MXZ is The Lightest Motocross Chain available on the market today.
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
[email protected]
www.motoparts.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток