Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tomos Automatic

120 ЕУР

Се продава од: ace 05 апр. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Tomos
Модел
Drug model
se prodava tomos automatik vo top sosatojba mnogu dobar 1985 god bez dokumenti pali na prva cenata e fiksna
Leaflet
Кон почеток