Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daelim vs125 -97

600 ЕУР

900 ЕУР

Се продава од: riste 02 јул. 14:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.280 МКД / месечно

From
Store
Година
Марка
Daelim
Модел
Daystar
dobro socuvan vo odlicna sostojba.mozna e zamena za skuter do 50cc
Leaflet
Кон почеток