Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chopper Borber 250cc racna izrabotka najevtin

1 150 ЕУР

Се продава од: Сашо 07 мај 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Најевтин чопер..стил боббер преправан рачна изработка ..машина 250 Хонда МЦ 250 (трува)..стакло е моторот..2008 год.
Сашо
071225185
Leaflet
Кон почеток