Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki GSX 750F

1 950 ЕУР

2 300 ЕУР

Се продава од: Saso Денес 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Марка
Suzuki
Модел
GSX
Suzuki GSX 750F, 2000 g. 50.000km. Generalno podnoven(lanec, zapcanici, rucki, lamela, pot.ploca, drzac za kufer ...) podgotven za pat.
Leaflet
Кон почеток