Објавени: авг. 31 2023 02:02

Skuter BMW C400GT

ЕУР

Објавени: авг. 31 02:02
Прегледи: 94
Се продава скутер BMW C400GT
2022ра - април прва регистрација
5500км
Купен од Dinamix и редовно сервисиран во Dinamix
Регистриран до април 2024 со зелен картон
Доаѓа со side bags (странични куфери)
Моторот е во беспрекорна состојба.
Без замени.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
94
070230598

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации