Објавени: авг. 12 2015 06:57

STR 250cc -140

ЕУР

Објавени: авг. 12 06:57
Прегледи: 108
Се продава STR 250cc прв сопственик редовно сервисиран, сервисна книшка, поминети 6000km. Моторот нема никаква мана редовно менење улје на 1000km . Моторот е пали вози. Можна е и замена
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации