Оглас од претпријатие Објавени: јул. 24 2017 12:44

Piaggio 350cc 2013

ЕУР

Објавени: јул. 24 12:44
Прегледи: 10
piaggio 350cc 2013.
PIAGGO 350CC X10 VO ODLICNA SOSTOJBA --REGISTRIRAN + ZELEN KARTON , MOZE I ZAMENA SO KOLA SO VASA ILI MOJA DOPLATA DO 2500EVRA...
-- PIAGGO 350CC X10 NE GJENDJE SHUM TE MIR I I REGISTRUM + KARTON TE GJELBERT MUNDET ME NDRIM ME VETUR -
072 666 545..
Опис на линк

UniTel

mobile store 
accessories
usb
memory card
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации