Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda Shadow 600

4 000 ЕУР

Се продава од: Edin 17 фев. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Охрид
Моторцикли
Скутер
Марка
Honda
Модел
Shadow
Prodavam honda shadow 600 vo odlicna sostojba..
Moze e da se vidi motorot i da se proba vo sekoj moment
Leaflet
Кон почеток