Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Piaggio Hexagon lx kako nov

1 190 ЕУР

Се продава од: Evgenij 02 авг. 08:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Битола
Моторцикли
Скутер
Марка
Piaggio
Модел
Hexagon
Se prodava ili menuva za pomal od 50cc.
Mnogu malku vozen i garaziran.
Evgenij
070207768
Leaflet
Кон почеток