Објавени: дек. 06 2023 02:54

Piaggio Beverly

ЕУР

Објавени: дек. 06 02:54
Прегледи: 89
Prodavam Piaggio Beverly 300 cc.
2012 god. Prv sopstvenik kupen od salon, super sostojba, redovno servisiran vo ovlasten servis za Piaggio so orginal rezervni delovi.
Pominati 20000 km , vozen samo sezonski od mart do septemvri. Garaziran von sezona.
Napraven redoven golem servis.
Cena 3600 evra. Bes zameni
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
89
+38978208604

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации