Објавени: дек. 01 2023 10:29

Piaggio vespa gts300cc

ЕУР

Објавени: дек. 01 10:29
Прегледи: 66
Se prodava piaggio vespa gts300 cc

Godina na proizvodstvo : 2022 prva registracija 6/2023

Servisiran vo ovlasten servis pod garancija

Registriran + zelen karton + osiguran do 6/2024 godina


Pominati kilometri : 7100 km

Moze zamena

Telefon za kontakt : 070308030

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
66
071308030

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации