Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford fiesta disel -08

0 ЕУР

Се продава од: Славе 16 дек. 19:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Оштетено каросериски
Исправен менувач
Исправен мотор- 50.000 км
Славе
078279348
Leaflet
Кон почеток