Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

IMPIANT INERTE ZHAVORRI

0 МКД

Се продава од: Frrok 04 авг. 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Shesim Impiant komplet per prodhim inerte
me mulli bluarje

rrypa per trasportim inertesh

per informacione kontaktoni 00355672022763 ose 00393356406009

kemi ne disposicion edhe impiant betoni, betonjerka, miksera, pomp betoni
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации