Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bager LIBHERR 942

13 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Минерал Индустри 14 окт. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Се продава багер LIBHERR 942 во исправна состојба со нов мотор, ремонтирана хидраулична пумпа и комплетно извршено сервисирање.
Година на производство 1985 год, 27000 kg тежина со корпа 1,5 m3
Може да се види и проба од 09 h до 15 h.
Цената e 13 000 EUR. Може да се замени со патничко, товарно мотирно возило или со друга градежна машина со ваша или наша доплата во зависнот што нудите.
Минерал Индустри
38978256924
Leaflet
Кон почеток