Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 15.250 -02

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 13 јан. 11:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата

Polovni gumi i bandazi R 17.5 R 19.5 i R 22.5 0 МКД
Volvo FM 12   420 0 МКД
Mercedes Benz 18-24 -99 kipper kran 0 МКД
Feder platna kompletni federi i cugovi 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
MAN
Модел
Drug model
kamionceto e vo odlicna sostojba
na federi e napred i pozadi original osovinako za kiper
ili moze kiper i kran
sper ima
19.5 gumi
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата
HIAB kranovi 0 МКД
MAN 41.430/10x4 euro4 1 ЕУР
MAN  8x6  35.403 0 МКД
Sanduci kiper za 2 3 i 4 osovinci 0 МКД
Кон почеток