Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на комбиња и камиони

Citroen , 119
DAF , 449
Volvo , 535
Ford , 443
Volkswagen , 297
Iveco , 639
Zastava , 156
Kia , 27
MAN , 1479
Mercedes-Benz , 1801
Nissan , 21
BMC , 3
Opel , 40
Peugeot , 137
Renault , 200
Scania , 581
Citroën , 1
Fiat , 19
Ford , 7
Mazda , 1
Opel , 1
Zastava , 2

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на товарни и влечни возила, и тоа огласи за продажба на камиони, продажба на комбиња, продажба на полуприколки, платформи, цистерни, и друго.

07 апр. 21:47
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Куманово

Se provada Volvo 460 RETARDER

24 000 ЕУР

16 апр. 18:16
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Куманово

Peugeot Expert 2.0Hdi 88kw SWISS Cuvano 2010/9

5 300 ЕУР


Вчера 21:41
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

DAF MEGA - 2016

Вчера 21:25
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  420  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

VOLVO MEGA - 2015

Вчера 16:47 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  TAM  ·  Скопjе  ·  Скопје

Tam 75

3 300 ЕУР

Вчера 10:26 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Volvo F400

1 ЕУР

Вчера 09:06
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Куманово

PEUGEOT BOXER 2.2HDI 2008 NEUVEZUVANO

7 500 ЕУР

Вчера 03:49 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 450  ·  Струмица

Scaniata R450

1 ЕУР

Онлајн
17 апр. 21:11 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Гостивар

Mercedes 608 kamion so kran,moze i zamena

3 500 ЕУР

17 апр. 13:27 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  816  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

816 god 2010 blutec 5

816 ЕУР

17 апр. 12:10 Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Скопjе  ·  Скопје

Peugeot Boxer 2.2 HDI, 2009 god

8 500 ЕУР

17 апр. 10:26 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Кочани

Se prodava

23 500 ЕУР

17 апр. 09:47
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Kogel  ·  Кавадарци

Se prodava poluprikolka KOGEL

16 апр. 21:55 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Куманово

Se prodava Daf 460 2016 Retarder

22 900 ЕУР

16 апр. 21:25 Товарни и Влечни возила  ·  Renault  ·  Premium  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam kamion

1 ЕУР

16 апр. 18:16 Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Куманово

Peugeot Expert 2.0Hdi 88kw SWISS Cuvano 2010/9

5 300 ЕУР

16 апр. 16:04
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  EuroTrakker  ·  Неготино

Iveco Trakker so licenca

37 500 ЕУР

16 апр. 12:02 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  32.414  ·  Куманово

Man

16 апр. 10:56 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  FAP  ·  Тетово  ·  Јегуновце

FAP

1 ЕУР

16 апр. 08:33 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 420  ·  Демир Хисар

Scania R420

15 апр. 21:24
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Скопjе  ·  Илинден

MAN TGX 18.440 MEGA

15 000 ЕУР Намалена цена

15 апр. 17:51 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Кавадарци

Se prodava mercedes vito

3 300 ЕУР

15 апр. 17:41 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Man TGX & DAF XF

1 ЕУР

15 апр. 14:30 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  460  ·  Пробиштип

VOLVO EUR 6

27 000 ЕУР

15 апр. 13:30 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Fiat  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DOBLO maxi multijet 1.3

4 350 ЕУР

15 апр. 13:18 Товарни и Влечни возила  ·  Ford  ·  Transit  ·  Скопjе  ·  Карпош

KOMBE FORD TRANZIT T300

4 250 ЕУР

15 апр. 10:05
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

MAN TGX 18.440 EURO 6 2014 год.

25 000 ЕУР

13 апр. 16:46 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Куманово

MAN TGA 18.390 tandem komplet

13 000 ЕУР

13 апр. 16:39 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  18-33  ·  Куманово

Mercedes Axor 1833

13 000 ЕУР

11 апр. 12:32 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 450  ·  Струмица

Scania R450 bez EGR

11 апр. 12:06
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kombe Peugeot Expert L2H1 1,6 HDI

7 600 ЕУР

11 апр. 09:33 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FM  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Volvo euro5 so kran

1 МКД

11 апр. 09:31 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGS  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Man TGS 480 Trupcar

1 МКД

10 апр. 07:05 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

MERCEDES-BENZ SPRINTER 517 CDI

40 000 ЕУР

09 апр. 21:38 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kamion man 4 osovinec

09 апр. 11:37 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Радовиш

DAF XF105

07 апр. 21:47 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Куманово

Se provada Volvo 460 RETARDER

24 000 ЕУР

Продажба на камиони


На Пазар3.мк се продаваат половни камиони од повеќе брендови. Најзастапени се DAF, MAN, Volvo, Iveco, Volkswagen, Mercedes, Nissan, Scania и други. Доколку продавате или сте заинтересирани за купување на половен камион, ова е вистинското место за Вас! Преку Пазар3.мк може брзо и едноставно да продавате или купувате камиони.


Во оваа категорија се продаваат и миксери за бетон, приколки, полуприколки, цистерни, шлепери, кипери, и камиони кои поседуваат различни еуро стандарди.Продажба на комбиња


Mercedes-Benz Sprinter 316, VW CRAFTER, товарно возило Opel Vivaro, комбиња IVECO DAILY, Peugeot Boxer и други комбиња од повеќе брендови со различна носивост за исполнување на сите ваши потреби, ќе најдете на Пазар3. Половни комбиња во одлична состојба, по најповолни цени! Кликнете на огласот од интерес за да погледнете повеќе слики, и детален опис за карактеристиките на возилото.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации